درباره دنیای رمان


دنیای رمان در جهت ایجاد یک بستر فرهنگی و هنری سالم و سرگرم کننده بر طبق شئونات اخلاقی، فرهنگ خانواده های ایرانی و با احترام به عرف حاکم بر کشور، تاسیس گردید تا بتواند محیطی سالم را برای علاقه مندان به رمان و کتاب فراهم کند.

به همین خاطر دنیای رمان محتوای خود را قبل از انتشار مورد بازبینی قرار داده و درصورت وجود مطالب خلاف قوانین کشوری و فرهنگی ،از انتشار این رمان ها و کتاب ها خودداری می نماید. (همچنین در درصورتی که بطور غیرعمد محتوایی شامل صحنه های نامناسب در وبسایت منتشر گردد، پس از گزارش توسط کاربران و یا سازمان های مربوطه آن رمان یا کتاب کلا حذف خواهد گردید.) این خطوط قرمز اخلاقی از ابتدای تاسیس دنیای رمان ایجاد شده و به شکل جدی دنیای رمان به آنها عمل میکند.

محتوای غیر اسلامی، مطالب سیاسی ضد کشور، و یا تشویش کننده ی اذهان عمومی، و یا مطالبی که تبلیغ اقلیت ها و گروهک ها و کشورهای معاند باشد، در این وبسایت بارگذاری نخواهد شد و از هیچ شبکه و رسانه بیگانه حمایت نمیکنیم

بدون شک انتشار کتب از این مجموعه با اطلاع و رضایت مولفین صورت می گیرد و اگر درآمدی از این آثار حاصل شود، سود نویسندگان و ناشران تحت قراردادهای داخلی پرداخت می شود.

انتشار رمان ها در دنیای رمان به سه شکل انجام میشه :

ارائه رایگان : باید اینو بدونید و گوشه ذهنتون داشته باشید که اگه اثری به صورت رایگان منتشر میشه، دلیلی بر سبک شمردن ارزش اون اثر نیست و هدف از این کار، بیشتر دیده شدن اثر نویسنده و همچنین دریافت نقد و نظر خوانندگان هست تا نویسنده با وام گرفتن از این بازخوردها بتونه سطح توقع مخاطبان رو تو آثار بعدیش پیاده کند.

ارائه فروش مجازی (بخش آنلاین) : دنیای رمان هیچ وقت آثار نویسنده ها رو قیمت گذاری نمیکنه، اما با این وجود این مجموعه در تلاشه تا با مدرنیته کردن نحوه انتشار آثار، قدم کوچکی در جهت درآمدزایی و بقای اهل قلم برداره. که خب با حمایت های مخاطبان و تداوم خرید حلال و قانونی به این مهم خواهیم رسید.

ارائه فیزیکی : در دنیای رمان شما با بهره گیری از دسته بندی های هدفمند می تونید بعد از دریافت معرفی های متفاوت و جذاب، اقدام به سفارش پستی کتاب های چاپ شده بکنید و این آثار رو با نازل ترین قیمت ها درب منزل تحویل بگیرید.

برای دونستن سوالات بیشتر میتونید به بخش سوالات متداول مراجعه کنید.

نحوه جستجو :

جهت پیدا کردن رمان مورد نظر خود کافیه که قسمتی از نام رمان ، نام نویسنده و یا کلمه ای که در خلاصه رمان به خاطر دارید را وارد کنید و روی دکمه جستجو ضربه بزنید.

شما هیچ پیامی ندارید