آخرین خبرها :

حدیث افشارمهر : ۵ روز پیش در رمان shekaar oo

سلام عشقا حالتون چطوره؟ خیلی وقت بود اینجا سخنرانی نکرده بودم که اومدم دیگه.
به مدت 48 ساعت عضویت در vip رمان شکار او رو باز کردیم. برای اطلاع بیشتر به این ایدی پیام بدین توی تلگرام.
@ha_novel

حدیث افشارمهر : ۱۷۲ روز پیش در رمان ghalamrov roz

هر روز منتظر نظراتونم❤️نظر و انرژی شما باعث انگیزه و شادی من میشه💚دوستون دارم بیبی های من
لاو یو سوووو ماچ.
رمان رو به کتابخونه اضافه کنید🦋
پی نوشت:
هرکسی کامنت نذاشت، عشق من نیست.
By

حدیث افشارمهر : ۲۸۵ روز پیش در رمان ghalamrov roz

رمان به اتمام رسید🫂♥️ مرسی که نظر میذارید قشنگا🖇️💐
دیگر رمان های فعلی بنده:
بلاک کد، جوخه بیوه ها، مادمازل، آقا و خانم صوفی،مانند تو.

حدیث افشارمهر

  • تاریخ تولد 09 اسفند سال 1382
  • سال شروع به کار 10 مهر سال 1392
  • تحصیلات دانشجو
  • زمینه فعالیت نویسندگی

لیست آثار نویسنده

  • قلمرو رز ژانر : عاشقانه،مافیایی،هیجانی | رایگان
  • مادمازل ژانر : استاد دانشجویی،عاشقانه،درام | رایگان
  • مانند تو ژانر : عاشقانه،هیجانی،ماجراجویی | رایگان
  • آقا و خانم صوفی ژانر : همخونه‌ ای،عاشقانه،اجتماعی | رایگان
  • بلاک کد ژانر : روانشناختی،عاشقانه،مهیج،معمایی | وی آی پی

بیوگرافیحدیث افشارمهر

حدیث افشارمهر متولد نه اسفند هشتاد و دو. نویسندگی رو از سن ۱۳سالگی شروع کردم و تا به الان پنج رمان نوشتم دو رمان در حال تایپ(قلمرو رز) و (بلاک‌کد). مجرد و اهل خوزستان. فرزند دوم خانواده.
تفریحات مورد علاقم فیلم دیدن کتاب خوندن و.. هستند‌

شکار او (بخش آنلاین)

به قلم حدیث افشارمهر

الیسا نامه های مشکوکی پیدا میکنه. نامه هایی که با رد خون اسمش بارها و بارها روی کاغذ نقش و نگار شده. دائم احساس میکنه که در حال تعقیبه این که یه نفر همیشه حواسش به اونه و حتی صداش رو می شنوه. از اینکه نزدیک پنجره بشه میترسه چون هر وقت بیرون رو نگاه میکنه توی اون تاریکی شب شخصی رو میبینه که همیشه نگاهش به خونشه! و حواس اون تا ابد پی الیسا میگرده. نه اسم داره و نه هویت اما تمام اطلاعات الیسا رو داره. بهش پیامک میده حسابش رو پر و خالی میکنه و حتی میدونه قدم به قدم الیسا به کجا ختم میشه! اون شکارچی کیه که فقط شب ها پیداش میشه همه رو زیر داره و بازی خطرناکی رو با پنج نفر شروع کرده. بازی که از جنس خون و انتقامه. بازی که در نهایت به یه ضیافت ختم میشه ضیافتی که فقط یک نفر از اون جون سالم بدر میبره. شکارچی بعد از پنج ماه از راه رسیده، و قراره یکی یکی خون همه رو بمکه. اون کیه؟ و چرا همه چیز به اون شکارچی تاریکی می رسه؟

جوخه بیوه ها (بخش آنلاین)

به قلم حدیث افشارمهر

آوازه ی مخوف ترین دزد قرن توی کوچه پس کوچه های نیویورک پیچیده. شاه دزدی که هیچکس نه اسمی ازش می‌دونه و نه چهرشو میشناسه...مثل ذاتش چهرش هم‌ توی تاریکی غرقه و هرکسی قیافشو ببینه میمیره. اون کسیه که لقبش رعشه به تن خیلی ها انداخته. جز یک نفر! اریکا عضو شماره یک جوخه ی بیوه هاست، جوخه ای که تمام اعضاش گرد هم اومدن تا با هر ماموریت خطرناکی که بهشون میدن وارد میدون شن. اما ماموریت خطرناک اریکا، نزدیک شدن به شاه دزده تا ارزشمندترین الماس رو ازش بدزده...و اولین ماموریت اون شناسایی کردن شاه دزده!

مادمازل

به قلم حدیث افشارمهر

کاترین هانسل دختر پرشور و جوان دو رگه ی روس ایرانی که با تنها فرد باقی مانده از خانواده اش به ایران مهاجرت می کند، پس از مهاجرت به ایران در دانشگاهی ثبت نام می کند و از بدو ورود او به دانشگاه، به خاطر تفاوت هایی که با سایر افراد دارد، دچار اذیت و آزار می شود. کاترین یک شخصیت مشهور در فضای مجازی است و یک دو رگه ی خارجی، همین تفاوت ها باعث دردسر برای اون می شود...در گیرو دار و کشمکش با اطرافیانش، موفق ترین شخصی که روی اعصاب او راه می رود استاد جوان دانشگاه، آقای آریا وثوق است...

بلاک کد (بخش آنلاین)

به قلم حدیث افشارمهر

خیلی خوشبخت بودم، با مردی ازدواج کردم که دل و دینم رو برده بود. زمان دانشجویی باهاش اشنا شدم، از بین تمام دخترایی که میخواستنش سهم من شد! سفرهای لاکچری، خوشگذرونی های خفن، و ازدواجی مجلل. این تمام چیزی بود که میخواستم، خوشبختی در اقبال من بود! اما همه چیز زمانی بهم ریخت که روح و روانم از هم پاشید. من ارواح رو میبینم!روح دخترهای خونه ی قدیمی و خانوادگی شوهرم. چرا هیچکس حرفم رو باور نمیکنه؟ من دیونه نشدم، ولی چرا فقط من ارواح رو میبینم؟

قلمرو رز (بخش آنلاین)

به قلم حدیث افشارمهر

قلمرو رز، قلمرو تاریکی قلمرویی که من درون اون گیر کردم. مرد بی احساس و بی رحمی که توی دنیای تاریک خودش غرقه. و من، لیلی رز! دختر یتیمی که به اشتباه سوار پرواز وی‌آی‌پی شدم که اون مافیا رزرو کرده بود. و چی میشه اگه شاهد قتلی باشم، که نباید باشم؟ حالا من اسیر و گریبان یه مافیایی شدم که کل کشور از اون میترسن و میخوان ترورش کنن.

نحوه جستجو :

جهت پیدا کردن رمان مورد نظر خود کافیه که قسمتی از نام رمان ، نام نویسنده و یا کلمه ای که در خلاصه رمان به خاطر دارید را وارد کنید و روی دکمه جستجو ضربه بزنید.

شما هیچ پیامی ندارید