نویسندگی رو از همینجا شروع کن

ولی قبلش توصیه میکنیم اگه میخوای به صورت حرفه ای این کار رو شروع کنی بهتره تو کلاس ها و کارگاه های نویسندگی حتما شرکت کنی و یا حداقل مقالات آموزشی که تو اینترنت منتشر شدن رو قبلش بخونی تا بتونی حداقل نکات نویسندگی رو تو متن رمانت رعایت کنی.

اینطوری خیلی زودتر به هدفت یعنی نویسنده بودن میرسی

اصولی یادبگیرید! کارگاه آموزشی تجربه‌ی نویسندگی

 • مدرس دوره : ساناز لرکی
 • نحوه آموزش : به صورت تئوری و کارگاه های تمرینی
 • نحوه برگزاری کلاس ها : به صورت آنلاین
 • توضیحات :

  با بیش از ۱۲سال سابقه‌ی تدریس موفق در کنارتان هستیم تا علم نویسندگی را در شاخه‌ی مورد نظرتان کاملا تخصصی فرابگیرید. آموزش صرفا تئوری نیست و کارگارهای تمرینی نیز ضمیمه‌ی آموزش است.

  متد آموزشی متد تخصصی سانازلرکی‌ست که حاصل سال‌ها تحقیق و تجربه است و به صورت جزوه به هنرجو منتقل می‌شود. شیوه‌ی آموزش به گونه‌ای‌ست که خسته‌کننده نیست و از طرف دیگر کاملا هنرجو را درگیر آموزش می‌کند.

  هدف صرفا آموزش نیست و در کارگاه تلاش می‌کنیم هنرجو خلق اثر کند. رابطه‌ی دوستانه و مداوم میان مدرس و هنرجو و پیگیری مداوم سبب می‌شود در فضایی مفرح برگزار شود.

  همراهی هنرجو تنها تا پایان دوره نیست بلکه تا مشاوره‌ی تحویل اثر همراه‌شان هستیم و در انتها به گروه هنرجوهای ما می‌پیوندند. این شیوه آموزشی همراه با صمیمیت و ارائه‌ی فرمول‌های کاملا عملی‌ست.

  کارگاه آنلاین معمولا در گروهای چهارنفره برگزار می‌شود وبا توجه به رشته‌ی مورد نظر تعداد ترم‌ها مشخص می‌شود. از طریق یک شبکه اجتماعی که امکان تماس آنلاین گروهی داشته باشد در ساعت مشخص(هر گروه ۴نفره خودشان تایم را با توجه به وقت آزادشان و وقت مدرس هماهنگ می‌کنند)

  در انتها سعی کردیم خارج از مسئولیت‌مان برای ارتقای سطح رزومه هنرجوها فعال باشیم و نوشته‌های کارگاهی گروهی بچه‌ها در قالب کتاب جمع‌آوری شده و با هزینه‌ی شخصی خودم به چاپ برسد؛ تحت عنوان کتاب‌های ماه... نامه‌ای از ماه نمونه‌ی امسال این مجموعه کتاب است که حاصل کار دوازده هنرجو است.

 • بیوگرافی کوتاه از مدرس دوره : سانازلرکی دانش‌اموخته‌ی هنر و فارغ‌التحصیل دانشگاه در همین رشته است. بیش از ۱۰کتاب چاپی و دردست چاپ دارد. پنج‌فیلم‌نامه‌ی ساخته شده دارد و فیلم‌نامه‌ی ازحور برگزیده‌ی جشنواره‌ی مالک امسال شد. رمان رخساره در نقاب هم منتخب جشنواره نگاه ۹۹شد و در زمینه‌ی نمایشنامه و کارگردانی تئاتر جوایز متعددی دارد...

 • جهت ثبت نام در این دوره میتوانید به مدرس دوره خانم لرکی در تلگرام پیام ارسال کنید

  Sanazlarki@

قوانین ارسال رمان

 • نام و متن رمان نباید حاوی صحنه های غیر اخلاقی و ممنوعه باشد
 • از نوشتن مطالب سیاسی و نظامی در متن رمان خود داری کنید
 • از بکار بردن نام اشخاص سیاسی و نظامی کشور در متن رمان خودداری شود
 • از توهین به ادیان و مذاهب و صحبت های ناآگاهانه در این موارد در متن رمان جدا خودداری کنید
 • از بکار بردن فحش های +18 در متن رمان خود داری کنید
 • تعداد صفحات رمان میبایست بالای 350 صفحه باشد و زیر این تعداد داستان محسوب میشود
آمادگی داری رمانتو بفرستی؟

حالا اگه تو کلاس ها و کارگاه های آموزش نویسندگی شرکت کردی و یا رفتی و مقالات آموزشی نویسندگی رو خوندی و یاد گرفتی چطور بنویسی، با توجه به قوانین بالا اطلاعات زیر رو کامل کن و برای ما بفرست

اطلاعات رمان را وارد کنید

متن رمان

در صورتی که رمان شما تمام شده است، 1000 خط ابتدایی رمان را در کادر زیر وارد کنید

مهم : به رمان هایی که کمتر از 1000 خط ارسال شده باشد ترتیب اثر داده نمیشود

راه ارتباطی

جهت ارتباط پیامکی با واحد پشتیبانی دنیای رمان، شماره همراه خود را وارد نمایید.

توسط همین شماره همراه میتوانید وضعیت بررسی رمان خودتون رو پیگیری کنید.

مهم : به رمان هایی که شماره همراه خود را وارد نکرده باشن ترتیب اثر داده نخواهد شد


نحوه جستجو :

جهت پیدا کردن رمان مورد نظر خود کافیه که قسمتی از نام رمان ، نام نویسنده و یا کلمه ای که در خلاصه رمان به خاطر دارید را وارد کنید و روی دکمه جستجو ضربه بزنید.

شما هیچ پیامی ندارید