درخواست حذف رمان پرتو

از وبسایت و اپلیکیشن دنیای رمان

با استفاده از این فرم میتوانید درخواست حذف رمان خود را از سایت و اپلیکیشن دنیای رمان ارسال بفرمایید

درخواست شما در سریعترین زمان ممکن بررسی میشود و در صورت احراز هویت شما و یا تایید اطلاعات ارسالی، رمان فوق از سایت و اپلیکیشن حذف خواهد شد.

بازگشت به رمان

توضیحات لازم :

اپلیکیشن دنیای رمان به صورت کاملا قانونی در حال فعالیت است و دارای پروانه انتشار از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال است به همین علت جهت پیگیری درخواست و احراز هویت شما که میتوانید نویسنده، مترجم و یا ناشر رمان فوق باشید، نیاز به ارسال مدارک شناسایی است.

منابع ما از ارسال های خود نویسنده و رمان های رایگانی که در سایت های متعددی از همکاران احراز شده اند، کانال های تلگرامی نویسندگان که رایگان نشر داده اند و رمان های رایگانی که توسط خود نویسندگان به صورت رایگان در سرتاسر وب منتشر کرده اند میباشد.

نکته قابل توجه اینست که بعضی از نویسندگان با توجه به بازخورد موفق یک اثر یا حمایت انتشارات تصمیم به چاپ میگیرند و ما از این ماجراها کاملا بی اطلاع هستیم.

حتی ممکن است رمان فوق از نظر مخاطبین صلاحیت لازم از نظر محتوایی برای انتشار را نداشته باشد.

لذا اگر اثر مربوطه به چاپ رسیده است و یا تصمیم به چاپ دارد و یا حتی از نظر شما مخاطب عزیز مناسب انتشار نیست، حتما فرم مربوطه رو با دقت کامل و برای ما ارسال کنید

آیا شما یسنا شهرکی و مرضیه مقدمی نویسنده ی رمان پرتو هستید؟ یا مترجم و ناشر این رمان هستید؟

در صورت امکان علت درخواست حذف این رمان از اپلیکیشن را برای ما مشخص کنید :

لطفا فرم زیر را با دقت پر کنید :

درخواست شما هنوز ارسال نشده است !!

توجه داشته باشید که با ارسال این درخواست و تایید آن، رمان مورد نظر به خواست شما از برنامه به صورت کامل حذف خواهد شد و امکان برگشت ان دیگر وجود نخواهد داشت.

اگر از ارسال این درخواست اطمینان دارید روی دکمه ارسال کلیک کنید.