نویسنده : حمید درکی

ژانر : داستان کوتاه

داستان در مورد مرد تریاک فروشی به نام اصغر هست که با شخصی به نام مهدی رفت وآمد می کند. اصغر از مهدی پول کلانی قرض می کند وطبق قرار داد پول به مهدی بر نمی گرداند. اصغر برای مهدی زرنگ بازی درمی آورد که دراین حین اتفاقی می افتد و ادامه ماجرا ....


تخمین مدت زمان مطالعه : ۱۴ دقیقه


شما به این رمان چه امتیازی میدهید؟
12 7

این رمان بیش از 1,573 نفر بازدید کننده داشته است

تعداد نظرات تایید شده : 7

نظر خود را ارسال کنید
آخرین نظرات ارسال شده
 • خاطره

  ۳۷ ساله 00

  بسیار بسیار عالی بود سپاس نویسنده محترم دم و بازدمت گرم 🌹🌹🌹🌹

  ۱ هفته پیش
 • M. H

  ۱۵ ساله 10

  قلم نویسنده رو دوست داشتم... موضوع داستان هم جالب بود

  ۲ هفته پیش
 • اسرا

  40

  ازکجامعلوم بابا زنده میموندپسراسرنوشت خوبی داشتن عالیه

  ۱ ماه پیش
 • تنها

  10

  خوب

  ۴ هفته پیش
 • سی سی

  51

  لطفا به هم احترام بزاریم رمانی رو اگه دوست نداشتیم قرار نیست به نویسنده بی احترامی کنیم

  ۱ ماه پیش
 • Irandokht

  72

  عزیزم بحث دوس داشتن و نداشتن نیس نویسنده محترررررم کلا یک روز برای رمان وقت نذاشته بعد میاد رمان میزاره مگه ما مسخره نویسنده ایم،فقط سوال من از نویسنده اینه(فازت چیه؟)

  ۱ ماه پیش
 • سازنده برنامه

  این یک داستان کوتاه هست. رمان نیست. داستان کوتاه گونه ای از ادبیات داستانی است که نسبت به رمان یا داستان بلند حجم بسیار کم تری دارد و نویسنده در آن برشی از زندگی یا حوادث را می نویسد

  ۱ ماه پیش
سیاهی لشگر لحظاتی پیش

محمد پسریه که تو زندگیش نقش سیاهی لشکر رو داره و فقط پی شیطنت‌های جوونیه! از بابای کارگردانش، یزدان رحمتی، می‌خواد وارد دنیای بازیگری بشه اما یزدان نمی‌ذاره چون می‌دونه تو این مورد جدی نیست و معتقده که خودش باید گلیم خودش رو از آب بکشه بیرون! به خاطر همین هم محمد دست به کارای دیگه‌ای می‌زنه تا روی پای خودش وایسه. بعد از قبول نشدن توی کنکور به بهانه‌‌های مختلف سربازیش و عقب میندازه اما دست آخر مجبور می‌شه که به سربازی بره! به واسطه دانیال صدیقی که توی فیلمای پدرش بدلکاری می‌کنه، با برادرزاده‌ش آشنا می‌شه... برادرزاده دانیال صدیقی نقطه مقابل محمده! حالا وجود یه اکیپ دیوونه کنار محمد، می‌تونه اون و برای انجام کارایی که براشون برنامه ریخته انجام بده، تشویق کنه! اما امان از روزی که چند نفری که فکر می‌کنن عقل کل هستن، بیفتن کنار هم! ‼️سیاهی لشکر با دو رمان عشق آمازونی و ویانا نیوز در ارتباطه اما اگر نخونده باشین هم مشکلی پیش نمیاد.

راه های دانلود اپلیکیشن

دکلمه

جان دل

دکلمه

مرا به‌ نام‌ عشق‌ بدنام‌ نکن

دکلمه

کاش‌ تو ماه ‌بودی

دکلمه

رفتن...

دکلمه

اُهم

نحوه جستجو :

جهت پیدا کردن رمان مورد نظر خود کافیه که قسمتی از نام رمان ، نام نویسنده و یا کلمه ای که در خلاصه رمان به خاطر دارید را وارد کنید و روی دکمه جستجو ضربه بزنید.